niedziela, 2 sierpnia 2015

Charlotte Stein "Pod kontrolą"

     
Od pewnego czasu lubuję się w czytaniu wszelakiej maści erotyków. Zacząwszy od typowych klasyków na przykład „Pamiętnik Fanny Hill”, a skończywszy na nowościach. Jednym z nowych erotyków, które „dopadłam” jest kolejna powieść Charlotte Stein. Na okładce są dwa cienie. Jeden kobiecy, a drugi męski. Oboje nadzy. Całość jest zrobiona na zasadzie kontrastu. Bowiem tło jest całkowicie białe. A postacie czarne. Wydaniem książki zajęło się REMI.
   „Pod kontrolą”  to mocna literatura erotyczna. Przedstawia ona historie Maddison, Gabriel’a i Andiego. Główna bohatera prowadzi księgarnię „Magiczne słówka” gdzie sprzedaje literaturę erotyczną. Poszukuje ona pracownika do pomocy. Na początek przychodzi Andy, który od razu ląduje między nogami pracodawczyni. Jednak nie zostaje zatrudniony co nie daje mu spokoju i cały czas krąży wokół księgarni. Drugim kandydatem jest Gabe, który dostaje pracę bez zadowolenia Maddison. Jednak wcześniej zobaczył gorący seks Andiego z Maddi. To wydarzenie rozpoczyna lawinę częstych uniesień i pieszczot. Kontrola czasem będzie należeć do Andiego a czasem do…
   Książka ma więcej scen erotycznych niż normalnych rozmów chodź by o pogodzie. Ale to nie jest jakiś ogromny minus. Dzięki temu akcja powieści stale pędzi. Opisy samego seksu są dosyć szczegółowego chociaż powieść naszpikowana jest „mocnymi” słowami co czasem może razić. Historia bardzo wciąga czytelnika w świat erotycznych zabaw i raczej jest przeznaczona dla osób, które doceniają samą powieść, a nie liczą na ostre opisy seksu.
   Podsumowując koncept książki jest nietuzinkowy. Pierwszy raz się spotkałam z takim czymś. Ze względu na to gorąco polecam tą pozycję.

Moja ocena 8/10


Informacje o książce:
Tytuł: Pod kontrolą
Oryginalny tytuł: Control
Autor: Charlotte Stein
Wydawca: REMI
Rok: 2010

Grouch X

12 komentarzy:

 1. Okładka obiecuje wiele. Nie czytam erotyków, ale po ten sięgnęłabym chyba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachęcam do przeczytania. Ale nie na sam początek.

   Usuń
 2. Nie, nie i jeszcze raz nie. Zdecydowanie pozycja nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Erotyki to specyficzny dział literatury. Albo się ją lubi albo nienawidzi.

   Usuń
 3. Może ta książką mi nie odowiada, ale blog super! Zostaję na dłużej, ponieważ czytanie ksoiazek to moja pasja :D
  Pozdrawiam!
  http://nejfan-13.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż, książka raczej nie dla mnie.. ale blog na prawdę świetny!

  Thisisme-byme.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam tej książki, tematyka nie jest w moim typie, ale na pewno polecę komuś z mojej rodziny. Świetna recenzja ♥

  http://neverstopdreaminggg.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. super blog, taki solidny :) książka nie w moim typie, ja wolę się zanóżyć w sadze "wybrani", "rywalkach", ewentualnie coś Greena ;)

  pozdrawiam, xx
  www.bunny-chocolate.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń